Danas će se u Zenici odigrati dvije prvenstvene utakmice košarkaškog prvenstva BiH za žene i muškarce.
Prve na parket Arene izlaze igračice Čelika koje dočekuju ekipu Orlova. Derbi kola, obzirom da su Zeničanke na 3. mjestu a Banjalučanke na drugoj poziciji.
U A1 košarkaškom prvenstvu sastaju se igrači Čelika i Bosne koje zauzimaju drugo odnosno prvom mjesto na tabeli.
Košarkašice svoj derbi igraju u 16. sati dok košarkaši će odmjeriti snage sa početkom u 19 sati.
H.G.


