Večeras se igra finale Kupa “Mirza Delibašić” između Igokee i Širokog s početkom u 20 sati u dvorani Borik u Banjaluci.
Finalnu utakmicu sudit će: Ademir Zurapović, Bojan Jovanić i Mila Čavara. Delegat je Petar Obradović.
U polufinalu Igokea je bila bolja od Slobode, dok je Široki porazio Borac. Banilac trofeja je ekipa iz Laktaša.
R.BH.


