Košarkaši Igokee nastavili su pobjedničku seriju u regionalnom takmičenju. Bh prvak slavio je u Zagrebu protiv Cibone rezultatom 81:78.

Cibona je bila bolja u prvom dijelu, na poluvremenu Igokea je bila u zaostatku -6, 38:44. Heslip i drugovi puno bolje  igraju u trećoj dionici koju rješavaju u svoju korist 25:18.

Sredinom posljednje četvrtine Igokea ima vodstvo 75:66. Cibona se vraća u susret 2.minuta prije kraja rezultat je bio 77:75 za našeg prvaka. U samom finišu susreta Igokea dobrom igrom u odbrani i poenima  Marka Čakarevića dolazi do zasluženog trijumfa. Cibona je upisala 8 uzastopni poraz.

Heslip sa 23 i Čakarević sa 19 poena predvodili su Igokeu do pobjede. Žižić sa 19 i Rozić sa 14 poena bili najraspoloženiji kod Cibone.