Adin Vrabac, kao i u susretu protiv Kipra, imati će ulogu kapitena bh. nacionalnog tima:
“Biti kapiten za mene je, svaki put, velika stvar. Neću da trošim puno riječi na atmosferu i stanje u ekipi. Nas krasi veliko samopouzdanje, ovo su dobri momci koji su spremni dati maksimum svaki put kad istrče na teren. Ako uspijemo da se povežemo sa tuzlanskom publikom, da zajedno iznesemo utakmicu sa velikom energijom, možemo doći do povoljnog rezultata”.
R-BH


