Adin Vrabac igrač Sparsa pred današnji susret sa Primorskom je istakao:
“Ne razmišljamo previše o našem protivniku, više smo skoncentrisani na našu igru. Mislim da idemo tamo rasterećeni, bez nekog velikog pritiska od rezultata. Mislim da ćemo igrati opušteno i sigurno biti u situaciji da ostvarimo pobjedu”,zaključio je Adin Vrabac.
Utakmica se igra danas s početkom u 18 sati.
H.G.


