Adin Vrabac, reprezentativac Bosne i Hercegovine, nakon odalska iz KK Bosna BH Telecom, oglasio se porukom putem društvenih mreža:
– Zauvijek zahvalan. Ovo nije zbogom, već vidimo se ponovo. Hvala saigračima i svakom navijaču koji je stajao uz mene – u pobjedama i porazima. Nositi ovaj dres u rodnom gradu bila je velika čast. Ponosan sam što sam bio dio tima koji je gradu donio ono što mu je već dugo nedostajalo. Nova poglavlja čekaju, poručio je Vrabac.
R.BH


