Tim mjeseca u Prvenstvu BiH za košarkašice je ekipa Orlova, koja još uvijek ne zna za poraz. U konkurenciji košarkaša ovo priznanje je pripalo ekipi Širokog, u izboru KS BiH.
“Na večerašnjoj utakmici naš trener Vesna Džuver je primila nagrada za najbolju ekipu mjeseca Novembra,nagradu je ispred KS BiH uručio gospodin Boris Spasojević podpredsjednik KS BiH”, saopšteno je iz ŽKK Orlovi.
Prvakinje BiH večeras su u Banjaluci ostvarile pobjede protiv Play Offa, i jedina su neporažena ekipa u prvenstvu BiH.
R-BH


