Košarkašice banjalučkih Orlova pobijedile su Željezničar u Skenderiji sa 67:60.
Gošće su do značajnije prednosti došče u drugom i trećem periodu utakmice, a Željezničar je samo ublažio poraz u posljednjem periodu.
Popović sa 21, Vasilić sa 13 i Tomašević sa 12 bile su najefikasnije u taboru Orlova. L. Omerbašić sa 11 poena bila je jedina dvocifrena u taboru domaćeg tima.


