HomeBhbasketBanjalučanke slavile u Skenderiji

Banjalučanke slavile u Skenderiji

Košarkašice banjalučkih Orlova pobijedile su Željezničar u Skenderiji sa 67:60.

Gošće su do značajnije prednosti došče u drugom i trećem periodu utakmice, a Željezničar je samo ublažio poraz u posljednjem periodu.

Popović sa 21, Vasilić sa 13 i Tomašević sa 12 bile su najefikasnije u taboru Orlova. L. Omerbašić sa 11 poena bila je jedina dvocifrena u taboru domaćeg tima.

 



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije