HomeBhbasketWoman basketBanovićanke dobile američko pojačanje

Banovićanke dobile američko pojačanje

Nova igračica ŽKK RMU Banovići je Antoinette Lashay Thompson. Dolazi iz Sjedinjenih američkih država iz države Texas.

Trenutno boravi u Srbiji gdje je prethodna dva mjeseca nastupala za ŽKK,,Spartak” Subotica.

U dosadašnjem prvenstvu Srbije najbolji je strijelac sa prosjekom 21.5 poena.

U svojoj sportskoj profesionalnoj košarkaškoj karijeri nastupala je u: NCAA ligi, Švedskoj, Litvaniji, Češkoj, Rumuniji, Ekvador, Srbija…

RMU



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije