Košarkaši RMU Banovića poražene su na svom parketu u prvoj utakmici polufinala play-offa od ekipe Feniksa 55:72 na svom parketu.
Tim Slaviše Ožegovića brani triplu krunu u Ligi BiH, ali nakon ovog ubjedljivog poraza Banovićanke se moraju revanširati Feniksu u Banja Luci i na taj način izboriti majstoricu.
Već u prvom periodu gošće su imale dvocifrenu prednost 21:10. Banovićanke su pokušale stići zaostatak, borile su se, ali su gošće na kraju potvrdile pobjedu ubjedljivim rezultatom.
Nikolina Babić je postigla 19, Nataša Šobot sa 15. Čarna Prokić je postigla 16 poena za Banoviće.
TIA


