Košarkaši Radnika i Slobode odigrali su sinoć u dvorani OŠ Vuk Karadžić izuzetno važnu i neizvijesnu utakmicu.
Pobjedu su odnijeli Tuzlaci, a onda se dvoranom razlijegalo: “Niko, niko, samo Sloboda”.
Naime, prvotimci Slobode imali su podršku s tribina od svojih vjernih navijača. Moramo istaći, podvući, podebljati… da u Bijeljini, uprkos važnosti utakmice, nije bilo ni jedne ružne riječi, ružne scene, ali o tome ćemo napisati poseban tekst.
V.Bo


