HomeMultimediaBHbasketTVBijeljinom odzvanjalo: "Niko, niko, samo Sloboda... (VIDEO)

Bijeljinom odzvanjalo: “Niko, niko, samo Sloboda… (VIDEO)

Košarkaši Radnika i Slobode odigrali su sinoć u dvorani OŠ Vuk Karadžić izuzetno važnu i neizvijesnu utakmicu.

Pobjedu su odnijeli Tuzlaci, a onda se dvoranom razlijegalo: “Niko, niko, samo Sloboda”.

Naime, prvotimci Slobode imali su podršku s tribina od svojih vjernih navijača. Moramo istaći, podvući, podebljati… da u Bijeljini, uprkos važnosti utakmice, nije bilo ni jedne ružne riječi, ružne scene, ali o tome ćemo napisati poseban tekst.

V.Bo



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije