HomeINObasketBonga napustio Bayern

Bonga napustio Bayern

Njemački reprezentativac Isaac Bonga više nije igrač Bayerna, zvanično je objavio minhenski klub, aktuelni šampion Bundeslige.

Isaac Bonga je u bavarski tim došao ljeta 2022. i za to vrijeme postao jedan od najcjenjenijih na svojoj poziciji, sve sa veoma bitnom ulogom u osvajanju svjetskog zlata sa Njemačkom prošle godine.

„Želio bih da se zahvalim svima u organizaciji. Osjećao sam se veoma ugodno i mnogo sam se zabavljao. Slijedi novi izazov, ali ću uvijek imati posebnu konekciju sa Bayernom,” rekao je.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije