Njemački reprezentativac Isaac Bonga više nije igrač Bayerna, zvanično je objavio minhenski klub, aktuelni šampion Bundeslige.
Isaac Bonga je u bavarski tim došao ljeta 2022. i za to vrijeme postao jedan od najcjenjenijih na svojoj poziciji, sve sa veoma bitnom ulogom u osvajanju svjetskog zlata sa Njemačkom prošle godine.
„Želio bih da se zahvalim svima u organizaciji. Osjećao sam se veoma ugodno i mnogo sam se zabavljao. Slijedi novi izazov, ali ću uvijek imati posebnu konekciju sa Bayernom,” rekao je.


