Košarkaški klub Bosna Visit Sarajevo uputio je poziv navijačima FK Sarajevo i FK Željezničar da podrže tim u prvom meču finala ABA 2 lige protiv Ilirije iz Ljubljane, koji se igra u srijedu u dvorani “Mirza Delibašić” u Skenderiji.
Bosna je plasman u finale izborila pobjedom protiv Vojvodine iz Novog Sada, a u klubu se nadaju da će uz veliku podršku publike napraviti odlučujući korak ka osvajanju trofeja i povratku u elitnu ABA ligu.
Iako prema novim pravilima postoji mogućnost da oba finalista izbore plasman u viši rang, iz Bosne poručuju da žele sve dileme riješiti pobjedom već u finalu.
Iz kluba su potvrdili da je počela prodaja ulaznica za utakmicu, po cijeni od 10 KM za tribine i 15 KM za teleskop tribinu.
“Zajedno za Sarajevo – podržite nas”, poruka je iz KK Bosna Visit Sarajevo upućena svim ljubiteljima sporta u glavnom gradu Bosne i Hercegovine.


