HomeRegionalni basketABA ligaGagi ga "oživio": Tanasković u Partizanu

Gagi ga “oživio”: Tanasković u Partizanu

Beogradski košarkaški klub Partizan saopćio je da je reprezentativac Srbije Nikola Tanasković potpisao višegodišnji ugovor i tako se vratio u klub u kojem je započeo karijeru.

Tanasković je u Partizan stigao kao pionir 2011. godine, a prvi profesionalni ugovor potpisao je u decembru 2015. godine.

“Danas se kao reprezentativac Srbije i doskorašnji kapiten podgoričke Budućnosti Nikola Tanasković vraća svojoj kući. Krilni centar potpisao je višegodišnji ugovor sa Partizanom”, navodi se u saopćenju crno-bijelih.

Tanasković je četvrto pojačanje Partizana u ljetnom prijelaznom roku, nakon dolazaka Kevariusa Hayesa, Lamara Stevensa i Alessandra Pajole.

Tanasković je svoj uspon u karijeri napravio dolaskom u Borac iz Banja Luke kada ga je iz pepela digao coach Dragan Nikolić Gagi. Ista stvar dogodila se i Kosti Kondiću, koji je sada u Dubaiju.

E.S.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije