Gradski derbi odigran je u Bijeljini između Budućnosti i Radnika. Pobjeda je pripala mlađem bijeljinskom timu rezultatom 69:57.
Najbolji igrač utakmice bio je Manojlović sa 13 poena i 20 skokova, Pirgić je postigao 17 poena, dok je Jeftić imao učinak od 12 poena. Kod Radnika najefikasniji su bili Curović i Kokoruš sa po 18 postignutih poena.
Budućnost na tabeli ima učinak od 15-4 pobjed manje od prvoplasirane Jahorine.
R-BH


