Vlatko Čančar se ni ove sezone nije naigrao u NBA ligi, odigrao je svega 13 utakmica, i učinak mu je bio slabiji nego nekih prethodnih sezona i jasno je da slijedi odlazak.
Ovaj 28-godišnji Slovenac je poslije Olimpije i Mege, igrao za Burgos, da bi se konačno 2019. godine preselio “preko bare”.
NBA šampion sa Denverom je veoma blizu povratka u Evropu i to u ekipu Armanija.
Kako javlja “Basketnews”, Slovenac je veoma blizu potpisivanja ugovora sa Armanijem, pa se u narednih nekoliko dana očekuje da bude novo pojačanje ovog tima.
Armani je doveo Marka Gudurića do sada, Čančar bi mogao da bude drugo pojačanje, prenose “Sportske”.


