HomeINObasketČančar napustio Denver

Čančar napustio Denver

Vlatko Čančar se ni ove sezone nije naigrao u NBA ligi, odigrao je svega 13 utakmica, i učinak mu je bio slabiji nego nekih prethodnih sezona i jasno je da slijedi odlazak.

Ovaj 28-godišnji Slovenac je poslije Olimpije i Mege, igrao za Burgos, da bi se konačno 2019. godine preselio “preko bare”.

NBA šampion sa Denverom je veoma blizu povratka u Evropu i to u ekipu Armanija.

Kako javlja “Basketnews”, Slovenac je veoma blizu potpisivanja ugovora sa Armanijem, pa se u narednih nekoliko dana očekuje da bude novo pojačanje ovog tima.

Armani je doveo Marka Gudurića do sada, Čančar bi mogao da bude drugo pojačanje, prenose “Sportske”.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije