Košarkaški klub Dinamo Zagreb u novu sezonu ulazi s novim šefom stručnog štaba. Plave će u naredne dvije godine predvoditi iskusni hrvatski trener Jakša Vulić.
Vulić u Dinamo dolazi s bogatim trenerskim iskustvom stečenim u brojnim hrvatskim klubovima, ali i u inostranstvu. Jedan od najvećih uspjeha ostvario je 2012. godine, kada je s juniorskom reprezentacijom Hrvatske osvojio naslov prvaka Evrope, predvodeći generaciju u kojoj se posebno isticao Dario Šarić.
Iz zagrebačkog kluba ističu da dolazak Vulića donosi novu energiju i predstavlja važan korak u daljnjoj izgradnji ekipe, s posebnim naglaskom na razvoj mlađih igrača i stvaranje konkurentnog tima za predstojeće izazove.
– Dolazak u KK Dinamo za mene predstavlja novi izazov i priliku za rad u klubu u kojem sam prepoznao zajedničku viziju i jasan smjer razvoja. Želimo otvoriti više prostora mlađim igračima za razvoj i dokazivanje, ali ne odustajemo od ambicije da radom i rezultatima vratimo klub na poziciju koju zaslužuje, jer to ime Dinama i naši navijači s pravom očekuju. Zahvaljujem klubu na ukazanom povjerenju i prilici da budem dio ovog projekta – poručio je Vulić.
Iz KK Dinamo Zagreb poželjeli su novom treneru mnogo uspjeha i izrazili uvjerenje da će zajedno ostvariti zacrtane ciljeve u narednom periodu.


