KŽK Čelik BH Telecom u ovoj takmičarskoj sezoni želi afirmisati i mlade igračice koje su ponikle u omladinskom pogonu.
U prva četiri kola Lige 12 Prvenstva BiH (seniorke) za naš tim su debitovale 4 mlade igračice rođene 2009 godine Lamija Talić, Emina Zukić, Merjem Halač i Džejla Šestić.
One dolaze iz tima koji je ostvario 43 pobjede bez poraza i osvojile sve što se može osvojiti u sezoni 2022/2023. Prvenstvo BIH U14, ŽOL BIH U14 i Ligu mladih ZDK U14
Za njih je nastup u prvom timu veliki izazov ali i prilika za što bržu afirmaciju. Put je težak i dug ali je važno da smo krenuli na vrijeme”, saopštili su iz KŽK Čelik.
R-BH


