Večeras od 20.15 u Skenderiji se igra drugi finalni duel play-offa između Bosne Royal Jelly i Igokee. Pred večerašnju utakmicu razgovarali smo sa Harisom Delalićem, prvotimcem Studenata.
“Ovim putem pozivam navijače da nas podrže u što većem broju. Očekujemo jaku i neizvjesnu utakmicu. Želimo pobjedu, ali za to nam je potrebna podrška publike. U prvoj utakmici smo dali sve od sebe. Međutim, naglo smo pali u drugom poluvremenu, što nam se sada ne smije desiti”, kazao ne on.
V.B.


