Košarkašice Orlova porazile su na svom parketu ekipu ženičkog Čelika rezultatom 84:57 u okviru redovnog kola bh. košarkaškog prvenstva za žene.
Dvocifrenu prednost Orlice imale već u prvoj dionici 27:11. U drugom periodu bolja igra Zeničanki i na odmor se odlazi 42:32 za Banjalučanke.
U nastavku igre Orlice imaju potpunu incijativu i zasluženo dolaze do nove pobjede u bh. košarkaškom prvenstvu.
Kod domaćih košarkašica najefikasnije su bile Domuzin 16, Svitlica 15 i Vasilić 13 poena. U redovima gošći Ćorović je ubacila 25 poena.
B.M.


