Nedim Džemić, šef stručnog štaba Slobode na press-konferenciji povodom utakmice sa Sparsima je istakao:
“Nadam se da je jedan od težak period iza nas, govorim o bolesnim i povrijeđenim igračima, što nam je bio veliki teret. iskoristio bih priliku da se zahvalim našem medicinskom timu jer nam je više bilo igrača na terapijama nego na treninzima”, ističe Džemić i nastavlja:
“Alikadić i Lelić nosici naše igre nisu nam mogal pomoći u prva dva kola. Jako nas raduje povratak kapitena Lelića. Znam koliko znači i svakom segmentu čini igrače boljima. Raduje da se povrijeđeni igrači postepeno vraćaju i da će svi igrači osim Alikadića biti na raspolaganju. ovim putem pozvao bih publiku da nam pomognu sutra u derbiju protiv Sparsa”, istakao je Džemić.
Utakmica se igra u petak s početkom u 19 sati.
N.S.


