HomeEntitetske ligeA1Emad Nezirić: Naš cilj je ulazak u bh. elitu

Emad Nezirić: Naš cilj je ulazak u bh. elitu

Emad Nezirić, jedan od najboljih košarkaša Turbine iz Jablanice pred prvu utakmica završnice A1 lige protiv ekipe Orlovik Sensi je istakao:

“Očekuje nas jedna zanimljiva i teška utakmica. U goste nam dolazi nezgodna ekipa koju ne smijemo podcijeniti. S obzirom da kreće play-off svaka utakmica je jako bitna i moramo biti fokusirani do samog kraja. Naš cilj je naravno kao i na početku sezone ulazak u elitni rang BiH i potrudit ćemo se da to ostvarimo”, istakao je Nezirić.

Utakmica se iga u subotu s početkom u 19 sati.

N.S.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije