Aktuelni prvak Bosne i Hercegovine, momčad Igokee, pobjedom i plasmanom na prvu poziciju okončala je takmičenje u Ligi 6.
Puleni Dragana Bajića večeras su pred svojim navijačima u Laktašima savladali tuzlansku Slobodu sa 77:61.
Zanimljivo ove dvije ekipe će vrlo brzo ponovo na parket u polufinalu play-offa.
Dvocifreni učinak u taboru domaćina imali su Radivojević 13, Rikić 11 i Mahkovic 10, a kod Slobode Muratović 15 i Đumić 14 poena.
D.R.
[event_performance id=”13864” align=”none”]


