Iz Košarkaškog kluba Crvena zvezda saopštili su da je prvotimac crveno bijelih Jago Dos Santos uspješno operisan juče u Beogradu.
Podsjećamo da je od siline udarca tokom utakmice sa Makabijem prvotimac Zvezde zadobio frakturu prednjeg zida frontalnog sinusa koja je sanirana operacijom.
„Jago Dos Santos se uspješno oporavlja, očekuje se da će već u srijedu biti pušten na kućno liječenje, a prva kontrola i previjanje slijede mu u petak. KK Crvena zvezda blagovremeno će obavještavati javnost o dinamici oporavka našeg igrača i njegovom povratku na teren koji se očekuje u bliskoj budućnosti“, saopšteno je iz KK Crvena zvezda.


