Josip Sesar rođeni Mostarac u sezoni 2008/09 zaigrao je u svom rodnom gradu u dresu Zrinjskog.
“Ispunila mi se davna želja da jednog dana košarku igram u svom gradu. Drago mi je da smo Uprava Zrinjskog i ja našli zajednički jezik”,izjavio tada za medije prilikom potpisivanja za Plemiće.
Sesar je nastupao za više klubova u Hrvatskoj: Cibonu, Zagreb, Split i Zadar, a jedno vrijeme je nastupao i za ekipu Širokog Brijega, te bio standardni reprezentativac Hrvatske.
K.L./R.BH.
Photo:Hercegovina.info


