HomeVremeplovKad se Sesar vratio u Mostar

Kad se Sesar vratio u Mostar

Josip Sesar rođeni Mostarac u sezoni 2008/09 zaigrao je u svom rodnom gradu u dresu Zrinjskog.

“Ispunila mi se davna želja da jednog dana košarku igram u svom gradu. Drago mi je da smo Uprava Zrinjskog i ja našli zajednički jezik”,izjavio tada za medije prilikom potpisivanja za Plemiće.

Sesar je nastupao za više klubova u Hrvatskoj: Cibonu, Zagreb, Split i Zadar, a jedno vrijeme je nastupao i za ekipu Širokog Brijega, te bio standardni reprezentativac Hrvatske.

K.L./R.BH.

Photo:Hercegovina.info



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije