Košarkaški klub Borac u nastavak takmičenja u Prvoj ligi Republike Srpske ući će jači za iskusnog centra Jovicu Kecmana, sa kojim je danas potpisan ugovor. Ispred Košarkaškog kluba Borac, potpisivanju ugovora prisustvovali su predsjednik i član Upravnog odbora Nenad Ignjatić i Aranđel Mišan.
Kecman je rođen 18. aprila 1988. godine, dugi niz godina nosio je dres bijeljinskog Radnika, sa kojim je dva puta osvajao titulu šampiona Republike Srpske (2014-15 i 2016-17), a sa Bijeljincima je nastupao i u elitnom rangu bh. košarke. Tokom karijere Kecman je nosio i dres bijeljinske Budućnosti, a iz tabora Radnika je pred početak tekuće sezone otišao put Bihaća, gdje je zadužio opremu istoimenog federalnog drugoligaša.
Kecman je sinoć u dvorani Borik obavio prvi trening sa novim saigračima.
(borac-sport)


