Steve Kerr potpisao je novi ugovor s Golden State Warriorsima. Od 2014. Warriorsi su igrali četiri finala te izgubili samo jedno. Kerr je prvi ugovor potpisao 2014., a Warriorsi su od tada igrali četiri finala gdje su izgubili samo jedno.
Zbog politike kluba koja voli stvari držati u tajnosti, nisu poznati detalji ugovora. ESPN navodi kako je sigurno da će Kerr postati najplaćeniji trener u ligi.
“Zadovoljni smo što je produžio ugovor i što će voditi naš tim još nekoliko godina”, rekao je Bob Myers, generalni menadžer Golden Statea.
Kerr je Golden State doveo do naslova prvaka NBA lige 2015., 2017., 2018. godine a naslijedio je momčad nakon Marka Jacksona.


