HomeRegionalni basketABA ligaKo će do Eurolige, Đetići ili Vitamini ?

Ko će do Eurolige, Đetići ili Vitamini ?

Večeras u Podgorici pada odluka o drugom finalisti play-oofa ABA-lige i putniku u Euroligu. U polufinalnoj seriji Budućnost je sa dvije pobjede u Podgorici povela 2:0.

Košarkaši Cevedite uspjeli su proteklog vikenda u Zagrebu ostvariti dva trijumfa i izjednačiti rezultat u seriji na 2:2.

Sigurno je da ćemo gledati jednu neizvjesnu utakmicu u Podgorici jer ulog je veliki plasman u Euroligu. Jedan susret odlučuje sve, obje ekipe imaju kvalitetne rostere, igrače koji iza sebe imaju bezbroj finala i majstorica.

Sigurno je da se očekuje tvrda utakmica pred punom “Moračom” koja će biti vjetar u leđa Podgoričanima.

Trener Budućnosti je rekao da će pobijediti ‘mirnija glava’, Repeša je istakao da je preokretao serije i kada je bio u težoj situaciji.

Susret odluke u Podgorici u dvorani “Morača” počinje u 18:30, ko će na megdan Zvezdi Đetići ili Vitamini ?

Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije