HomeINObasketKošarkaši prvaka Evrope igrali između sebe

Košarkaši prvaka Evrope igrali između sebe

Košarkaši evropskog prvaka CSKA iz Moskve pronašli su način kako da obraduju svoje navijače u danima u kojima je sport stao gotovo u cijelom svijetu zbog pandemije korona virusa.

S obzirom na to da su prekinuta gotovo sva takmičenja na svijetu, ruski klub je odlučio odigrati trening utakmicu i prenositi je direktno putem internera.

Igrači CSKA su podijeljeni u dvije ekipe i odigrali trening utakmicu, a u ovom duel “plavi” su pobijedili “crvene” rezultatom 83:52.

Daniel Hackett i Johannes Voigtmann predvodili su “plave” sa 16, odnosno 15 poena, dok je Mike James bio najefikasniji kod “crvenih” sa 23 koša.

SCsport.ba



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije