KŽK Čelik iz Zenice nalazi se u ogromnim problemima, potvrdio je to za Avaz Nedžad Glibo, porpatol kluba.
Prema njegovim riječima klub kasni sa isplatom stipendija, a trenutna teška finansijska situacija može se prevazići samo sa podrškom Gradske uprave.
Ostale obaveze kluba, tvrdi Glibo, izmirene su vlastitim sredstvima članova uprave i prijatelja kluba.
U takvom ozračju i sa samo jednim održanim treningom zeničke košarkašice će danas u dvorani Bilmišće od 17.15 sati dočekati ekipu RMU Banovići.


