Navijači Bosne i danas se sjećaju Amerikanca Lance Williamsa koji je u dresu “Studenata” pružao sjajne partije.
Korpuletni centar pružao je maksimum i bio jedan najboljih igrača Bosne u periodu kada je nastupao.
Williams je prvi put u Bosnu došao u sezoni 2004/05, zadržao se dvije sezone nakon čega je nastupao po evropskim ligama.
U Bosni se vratio 2007 godine i nastavio briljirati u bordo dresu,tada je istakao da se u Sarajevu osjeća kao kod kuće. Williams je u Bosni i Hercegovini kasnije nastupao i za bh.prvaka Igokeu.
R.Bh
Photo:SportSport.ba


