Maida Lačić, će i naredne sezone sa kapitenskom trakom na dresu predvoditi ŽKK RMU Banovići u prvenstvu BiH i WABA ligi. Produžila je ugovor sa matičnim klubom.
Iskusna košarkašica je u proteklom periodu dala značajana doprinos u ostvarivanju dobrih rezultata kluba. Pored matičnih Banovića , nosila je dres tuzlanskog Jedinstva i zeničkog Čelika, sa kojim se također okitila trofejima..
R.BH.


