Predsjednik Srpskog olimpijskog komiteta komentarisao je odluku Eurolige o potvrdi trenutnih 18 timova za sljedeću sezonu.
U intervjuu za TV Prva, predsjednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković osporio je odluku Eurolige da potvrdi istih 18 timova i za narednu sezonu.
„Ljudi Eurolige rekli su da u njihovoj konkurenciji nema darova. Htio bih ih pitati – što je Zenit za europsku košarku učinio više od Partizana? Oni samo imaju Gazprom. Što je to ako ne poklon? Bio bi to gospodski potez kada bi imali još dva mjesta za najbolje momčadi Eurokupa: Partizan i Virtus Bologna “, rekao je.
V.B.


