Marko Ramljak jedan od najboljih igrača Zrinjskog pred susret u ABA 2 ligi sa MZT-om istakao je da dolazi težak protivnik.
“U nezgodnoj smo situaciji, ima realnih čimbenika koji su dosta utjecali na to, prvi ja kasno smo se priključili pripremama, dosta ozljeda te smo kasno počeli hvatati ritam. Što je najgore u zadnje dvije utakmice ABA lige imali smo pobjedu i na kraju kad se to izgubi stvarno padne moral, teže je raditi i dolaziti na treninge. Moramo se iščupati iz ovoga kako god znamo, ipak smo mi prvaci ove zemlje i moramo se tako ponašati i što prije da izađemo iz ove krize. Dolazi nam težak protivnik koji napada prvo mjesto da se vrate u prvu ABA ligu, ali mislim da mi moramo pokazati puno više nego do sada više energije i timskom duha da se vratimo na prave staze neće biti lako ali vjerujem da nismo mi zaboravili igrati, tu je nekih stvari više upleteno. Vjerujem u našu ekipu i da možemo sutra ostvariti pobjedu protiv nezgodne ekipe” istakao je Marko Ramljak košarkaš Zrinjskog.
Utakmica u Mostaru igra se s početkom u 19 sati.
HKK Zrinjski


