Marko Trbić nakon pobjede Sparsa u Nikšiću je izjavio je da su igrači Sparsa odigrali dobru odbranu tokok čijelog susreta.
“Znali smo da nas čeka težak meč. Odigrali smo jako dobru odbranu tokom čitavog meča, i uspjeli da neutrališemo Pavlićevića. Vjerovao sam da će šut morati da krene u drugom poluvremenu i to se i dogodilo. Iskoristili smo skraćenu rotaciju Sutjeske, ubrzali igru, koristili prednost pod košem i na kraju zasluženo slavili”, izjavio je šef stručnog štaba Sparsa.
Sarajlije su Nikšiću ostvarili sedmu pobjedu u ABA 2 ligi.
V.B.


