Polufinalnom utakmicom između košarkašica Orlova i Beočina, a koja se igra sutra (petak) u 18 časova u dvorani „Obilićevo“, počinje memorijalni turnir pod nazivom „Aco-Prle-Milenko“. Dva sata kasnije biće odigran drugi polufinalni dvoboj u kojem će akteri biti Mladi Krajišnik iz Banjaluke i košarkašice Jedinstva iz Tuzle. Memorijal se igra u znak sjećanja na velikane banjalučke košarke Aleksandra Acu Jurića, Milana Prleta Tošića i Milenka Novakovića, a orgnaizator je ŽKK „Orlovi“. Rasplet događaja na ovom premijernom izdanju turnira na rasporedu je u subotu, 8. oktobra. Od 14 časova biće odigran meč za treće mjesto dok je za 16 časova predviđen finalni okršaj nakon čega će biti proglašeni najuspješniji na ovoj košarkaškoj smotri. Sve utakmice igraju se u renoviranoj Sportskoj dvorani „Obilićevo“ u Banjaluci. srpskacafe


