HomeINObasketEuroleagueMiško se oglasio o Vasi

Miško se oglasio o Vasi

Miško Ražnatović oglasio se poslije priča o prekidu saradnje sa Vasilijem Micićem. Poznati košarkaški portal “HoopsHype” prenio je informaciju da je srpski plejmejker promijenio agenciju i da će sarađivati sa “Vasermanom”. Poslije svega toga se javio i srpski menadžer.

On je na svom Instagram nalogu objavio zajedničku fotografiju sa Vasom koji je u Beogradu zbog meča Efesa i Crvene zvezde. “Nije mi svejedno da idem na utakmicu Efesa znajući da je Micić van tima zbog povrede. Tim prije što se meč igra u njegovom gradu u kojem je sve počelo i gdje je izbrusio svoj talenat. Srećom, djeluje da je povratak na teren praktično iza ugla”, napisao je Ražnatović i dodao nekoliko “heštegova” na kojima stoji i naziv njegove agencije “BeoBasket”, kao i natpis “moj klijent”.

Nije Ražnatović pričao o promjeni i saradnji sa Micićem, ali postoji realna mogućnost da je u pitanju i “dupla saradnja”. Naime, zna se već neko vrijeme da Micić želi da igra u NBA ligi, Oklahoma polaže prava na njegov ugovor i djeluje da je možda ovo godina u kojoj će pokušati da nađe tim u najjačoj ligi na svijetu.

Zbog toga postoji mogućnost i da će Ražnatović ostati njegov agent za Evropu, a da će sa “Vasermanom” tražiti klub u NBA. Spomenuta agencija u NBA radi sa Raselom Vestbrukom, Klejom Tompsonom, Domantasom Sabonisom, Derikom Rouzom…

MONDO

Foto: INSTAGRAM/MISKO4RAZNATOVIC



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije