Monika Vojvodić, nekadašnja košarkašica izabrana je za novu Mis turizma Hrvatske 2023, izbor je sinoć održan u Poreču.
Nešto više nakon što je proglašena za Mis turizma Monika Vojvodić istakla je za portal Bhbasket:
“Jučer se u predivnom Poreču odrzao 20.jubilarni izbor za Miss i Mistera Turizma Hrvatske. Natjecanje je proteklo u najboljem redu, a kako i ne bi kada smo radili sa vrhunskim koreografima imali podršku odličnih sponzora. Ne mogu a da ne spomenom glavnu osobu ovog događaja, vlasnicu licence Nikolinu Poropat, koja nam je sve to omogućila”, ističe Vojvodić i nastavlja:
“Ono šta me je potaklo da se prijavim.. Pa ono što nisam rekla o sebi je da sam “vlasnica” 7 lenti sa izbora ljepote i da sam već dva puta predstavljala Hrvatsku na svjetskim izborima ljepote u Monte Carlu i Rimu. Sretna sam što je titula Miss Turizma pripala meni, i pokušat ću dat sve od sebe na što boljem plasmanu na predstojećem svjetskom izboru. To će mi biti treći put kako odlazim na svjetski izbor ljepote, a nadam se i ‘treća sreća’ kako kažu.
Monika
Izbor za Miss i Mistera turizma Hrvatske najstariji je izbor ljepote koji se održava u Hrvatskoj.
N.S.
Foto:Giordano Chelic



