I bez Scottia Wilbekina naša košarkaška reprezentacija pobijedila je u veoma važnoj utakmici izabranu selekciju Belgiju.
Wilbekin je u naš nacionalni tim trebao stići po preporuci menadžera Miodraga Ražnatovića, ali se ispostavilo da je to Miškovo klasično “kukavičije jaje”. Ni prvo ni posljednje.
No, na greškama se uči, a naše rukovodstvo Saveza napokon bi trebalo staviti rampu na saradnju sa Miškom, pa bio on još utjecajniji menadžer u košarkaškim krugovima.
Spisak njegovih grijeha prema našoj reprezentaciji i klubovima je dug i širok i zato mu na viber treba poslati link pjesme: A sad adio, a sad adio…
V.B.


