Arrmel Mujaković, trener KŽK Čelik koji u dosadašnjem dijelu sezone pruža odlične partije u bh. prvenstvu za košarkašice, sumirao je igru svog tima:
“Mislim da se niko nije nadao da ćemo mi ostvariti ovakav rezultat na polusezoni gdje smo na kraju završili na 3. mjestu. Da nismo izgubili utakmicu protiv ekipe Play Offa koja je jedan od pretendenata za prvo mjesto bili bi drugi na tabeli. Veoma sam zadovoljan kako smo odigrali ovaj prvi dio sezone sa ovom ekipom kojoj je prosjek 18 godina .Jer to su pretežno igračice kojima su ovo prve minute u seniorskoj košarci. Gdje su sada nosioci ekipe izuzev Ajle Selimović koja je nešto iskusnija a ima 18 godina. Nemamo pritisak na rezultat, ja bih bio zadovoljan ako bi uspjeli da uđemo u play off”, izjavio je Mujaković.
R.BH.
Foto.Zenicablog


