HomeBhbasketWoman basketNataša je MVP: Šobot najbolja košarkašica u mjesecu oktobru

Nataša je MVP: Šobot najbolja košarkašica u mjesecu oktobru

Od ove sezone, KSBiH uvodi  sistem nagrada koji će istaknuti vrhunske pojedince i timove koji su imali izvanredne rezultate, kako na terenu tako i izvan njega, u toku jednog mjeseca, ali i za cijelu sezonu.

U ženskoj konkurenciji najbolja igračica je bila Nataša Šobot za mjesec oktobar, članica bh.prvaka Orlovi iz Banjaluke i reprezentativka Bosne i Hercegovine.

Najbolji klub u ženskoj konkurenciji za mjesec oktobar je Leotar 03 iz Trebinja.

R-BH



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije