Od ove sezone, KSBiH uvodi sistem nagrada koji će istaknuti vrhunske pojedince i timove koji su imali izvanredne rezultate, kako na terenu tako i izvan njega, u toku jednog mjeseca, ali i za cijelu sezonu.
U ženskoj konkurenciji najbolja igračica je bila Nataša Šobot za mjesec oktobar, članica bh.prvaka Orlovi iz Banjaluke i reprezentativka Bosne i Hercegovine.
Najbolji klub u ženskoj konkurenciji za mjesec oktobar je Leotar 03 iz Trebinja.
R-BH


