Nataša Šobot, košarkašica bh. prvakinja ekipe Orlova pred novu utakmicu finalne serije protiv Play Offa u Sarajevu je istakla:
“Spremni smo za utakmicu, idemo u Sarajevo da damo svoj maksimum. Cijelu sezonu radimo za jedan cilj, a to je odbrana titule. Zato ćemo sutra dati sve od sebe da napravimo brejk”, govori Šobot i nastavlja:
“U prethodnim utakmicama nam je falilo malo sportske sreće. Nadamo se da će nam se u subotu vratiti. Mi smo tim koji se nikad ne predaje, i hemiju iz svlačionice prenijet ćemo na teren i nadamo se pobijediti”, izjavila je Šobot.
R.BH.


