Nataša Šobot, igračica Orlova pred derbi kola Lige BiH za žene za portal BHbasket je izjavila:
“Večeras će biti jako zanimljiva utakmica samim tim što je derbi kola.
Mi ćemo se fokusirati na našu igru, da ispoštujemo dogovor sa trenerom. Jako dobro poznajemo ekipu. Imamo prednost domaćeg terena, i naše publike i jako smo uzbuđeni zbog utakmice”, izjavila je Šobot.
Derbi u Banjaluci se igra u 20 sati.
R.BH.


