HomeINObasketNBANBA liga kaznila Goberta

NBA liga kaznila Goberta

Rukovodstvo NBA lige kaznilo je košarkaša Minesote Rudija Gobera sa 75.000 dolara zbog neprimjernog gestikuliranja prema sudijama.

Francuski košarkaš je u četvrtoj utakmici plej-ofa polufinala Zapada, koju je njegova ekipa izgubila od Denvera nezadovoljan zato što mu sudije nisu svirale faul nad Jokićem gestikulirao prema sudijama tako što je pokazao novac.

Gober je ove sezone već kažnjen sa 100.000 dolara zbog istog poteza.

Denver će u petoj utakmici dočekati Minesotu u srijedu u 4.30 ujutru po srednjoevropskom vremenu, rezultat u seriji je 2:2.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije