Minesota Timbervulvsi su na svom terenu savladali Portland u meču na koji je njihov startni plejmejker DiAnđelo Rasel jedva stigao! On je na ovom meču imao 9 poena, 7 asistencija i 3 skoka, a pred utakmicu je doživio ozbiljnu saobraćajnu nesreću!
Našao se usred snežne oluje na ulicama Mineapolisa, grada na dalekom sjeveru Sjedinjenih Američkih Država i izgubio je kontrolu nad vozilom. Kamionetom je skrenuo sa puta, udario u betonski blok pored puta nakon što je razbio bankinu! Samo je izašao iz vozila, pozvao hitnu službu i otišao na meč!
Startovao je za Timbervulvse i odigrao ispodprosečan meč za svoje standardne, ali opet proveo 25 minuta na terenu. A koliko je udar bio ozbiljan govori to da je vatrogascima i šlep službi bilo potrebno čak 40 minuta da izvuku razvaljeni kamionet sa mjesta gdje se desio sudar.
Mondo.ba


