Emad Nezirić, od naredne sezone nosti će dres Čapljine.
“Nakon razgovora sa trenerom Džidićem, odlučujem da dođem u Čapljinu jer mislim da je odlično mjesto za moj napredak i razvoj za nastavak karijere. Što se tiče sljedeće sezone jako sam uzbuđen, jer će to biti moja prva sezona u premier ligi. Ja ću se truditi i raditi sve što trener bude zahtijevao od mene. Znam da ću dati sve od sebe da opravdam njegovo povjerenje. Imamo dobru ekipu i nadam se što boljim rezultatima”, izjavio je Nezirić.
U redove Čapljine dolazi iz A1 ligaša Spartansa.
R.BH.


