Nik Slavica napušta Cibonu, vijest je koja je danas objavljena na pojedinim internatskim portalima, ali još uvijek zvanične potvrde ove informacije nema.
Naime, Slavica je, navodno, podnio zahtjev za raskid ugovora zbog neizmirenih obaveza.
Ukoliko ovi navodi budu tačni jasno je kako rukovodstvo Cibone zapalo u “živo blato” iz kojeg će se teško iščupati, jer se isti scenariji ponavljaju periodično.
Očekujemo potvrdu informacije i napokon oglašavanje čelnih ljudi Cibone.


