Ekipa Orlova prvi finalista Kupa BiH za košarkašice04.03.2023.
Ekipa Orlova u prvom polufinalu Kupa BiH za košarkašice savladala je Kozaru sa 72:51.
Tek u prvoj četvrtini meča u Banovićima, gdje se igra završnica Kupa, meč je ponudio ravnopravnu borbi, ali ostatak utakmice je protekao u sigurnom vodstvu Banjalučanki.
Pobjednički sastav predvodile su Gorana Kondić (17 poena) i Anđela Šipka (15), kod Kozare su se istakle Nataša Šobot i Danijela Popović (po 12 poena).
U drugom polufinalu, koje počinje u 20 sati, sastaju se RMU Banovići i Zrinjski 2010.


