HomeBhbasketWoman basketOrlovi u Zagrebu došli do 5. pobjede u WABA ligi

Orlovi u Zagrebu došli do 5. pobjede u WABA ligi

Košarkašice Orlova iz Banjaluke slavile su nakon velikog preokreta protiv ekipe Novog Zagreba u 17. kolu WABA lige.

Orlice su bile bolje rezultatom 83:76.

Banjalučanke su dobro zaigrale od starta, ali su domaće košarkašice imale prednost, koja je samo rasla. Pa su djevojke iz prerstonice Hrvatske nakon prvih 20 minuta igre vodile 52:38.

Ali u nastavku smo gledali potpuno drugo lice gošći iz Banjaluke. Zategli su Orlovi odbranu i odličnim napadom uspjeli da u potpunosti preokrenu Hrvatice i tako dođu do pobjede, ukupno 5. u regionalnom takmičenju.

Orlove su do pobjede vodili odlična Sofija Li sa 22 poena, pratila je Ivana Vasiljević sa 20, dok se kod poražene ekipe istakla Megan Bojd sa 25 postignutih koševa.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije