Na Instagram profilu KK Partizan objavljena je fotografija jedne generacije beogradskih košarkaša koji su igrali u zelenim dresovima.
U potpisu pod sliku stoji kako je u toj “armijskoj” oprem KK Partizan odigrao nekoliko utakmica.
Košarkaše je s klupe predvododio legendarni Ranko Žeravica.


